مجله طراحی
مجله طراحی
جداول جداشونده

iLOK

جداول جداشونده طراحی پاتریک ساران از فرمول معروف ابداع شده توسط لوئیس سالیوان "فرم زیر عملکرد" است. با این روح ، جداول iLOK برای اولویت بندی سبکی ، قدرت و مدولار طرح شده است. این امر به لطف مواد چوبی کامپوزیتی تخته های میز ، هندسه قوسی پاها و براکت های ساختاری ثابت شده در قلب لانه زنبوری امکان پذیر شده است. با استفاده از محل اتصال مایل به پایه ، فضای مفید در زیر بدست می آید. سرانجام ، از چوب ظهور زیبایی زیبایی است که مورد استقبال شام های خوب قرار می گیرد.

نام پروژه : iLOK , نام طراحان : Patrick Sarran, نام مشتری : QUISO SARL.

iLOK  جداول جداشونده

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.