مجله طراحی
مجله طراحی
هویت برند

SATA | BIA - Blue Islands Açor

هویت برند BIA یک نماد پرنده محلی از اقیانوس اطلس است ، که به افکار و رویاها بر سر کشورها پرواز می کند ، یک خلبان طبیعت که مردم ، خاطرات ، تجارت و شرکت ها را حمل می کند. در SATA ، BIA همیشه در یک چالش آتلیه ، نماد اتحادیه نه جزایر مجمع الجزایر خواهد بود: نام آزورها را به جهانیان ببرید و جهانیان را به آزورها برسانید. BIA - جزایر آبی Açor - پرنده ای از طغیان دوباره نوآوری ، مستطیل ، با الهام از آینده شناسی نمونه های اولیه ، ساخته شده بر روی کد ژنتیکی منحصر به فرد خود ، به اندازه نامتقارن ، مجزا و رنگی به عنوان نه جزیره آزورها.

نام پروژه : SATA | BIA - Blue Islands Açor, نام طراحان : SATA Airlines, نام مشتری : SATA Airlines.

SATA | BIA - Blue Islands Açor هویت برند

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.