مجله طراحی
مجله طراحی
جداول جداشونده

iLOK

جداول جداشونده طراحی پاتریک ساران از فرمول معروف ابداع شده توسط لوئیس سالیوان "فرم زیر عملکرد" است. با این روح ، جداول iLOK برای اولویت بندی سبکی ، قدرت و مدولار طرح شده است. این امر به لطف مواد چوبی کامپوزیتی تخته های میز ، هندسه قوسی پاها و براکت های ساختاری ثابت شده در قلب لانه زنبوری امکان پذیر شده است. با استفاده از محل اتصال مایل به پایه ، فضای مفید در زیر بدست می آید. سرانجام ، از چوب ظهور زیبایی زیبایی است که مورد استقبال شام های خوب قرار می گیرد.

نام پروژه : iLOK , نام طراحان : Patrick Sarran, نام مشتری : QUISO SARL.

iLOK  جداول جداشونده

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.