مجله طراحی
مجله طراحی
چتر باغی و مشعل باغ بزرگ

NI

چتر باغی و مشعل باغ بزرگ NI Parasol با نام تجاری جدید ، نورپردازی را به نوعی تعریف می کند که می تواند چیزی بیش از یک شیء درخشان باشد. NI به طور خلاقانه با ترکیب یک آباژور و مشعل باغ ، NI ایستاده باهوش در کنار سالن های آفتاب در کنار استخر یا سایر مناطق در فضای باز ، از صبح تا شب. اختصاصی بودن انگشت شست و شوی انگشتی OTC (تاریک تک لمسی) به کاربران این امکان را می دهد تا با سهولت ، سطح روشنایی مورد نظر سیستم روشنایی 3 کانال را تنظیم کنند. NI همچنین یک درایور LED با ولتاژ 12 ولت کم را تولید می کند که گرمای بسیار کمی تولید می کند و منبع تغذیه ای با انرژی و کارآمد برای سیستم با بیش از 2000 عدد از LED های ولتاژ 0.1W را فراهم می کند.

نام پروژه : NI , نام طراحان : Terry Chow, نام مشتری : FOXCAT.

NI  چتر باغی و مشعل باغ بزرگ

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.