مجله طراحی
مجله طراحی
پایه کیک

Temple

پایه کیک از محبوبیت روزافزون پخت و پز در منزل ، نیاز به یک ایستاده کیک مدرن به نظر می رسد ، که می تواند به راحتی در یک کمد یا قرعه کشی نگهداری شود. تمیز کردن و تمیز کردن ماشین ظرفشویی آسان. با کشیدن صفحات روی ستون مهره مرکزی ، معبد به راحتی جمع می شود و بصری است. جداسازی قطعات با سادگی خاموش کردن آنها آسان است. هر 4 عنصر اصلی توسط Stacker برگزار می شود. Stacker کمک می کند تا همه عناصر در کنار هم برای ذخیره سازی جمع و جور از چند زاویه نگهداری شود. برای موارد مختلف می توانید از پیکربندی های مختلف صفحه استفاده کنید.

نام پروژه : Temple, نام طراحان : Chris Woodward, نام مشتری : CWD ltd .

Temple پایه کیک

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.