مجله طراحی
مجله طراحی
چتر باغی و مشعل باغ بزرگ

NI

چتر باغی و مشعل باغ بزرگ NI Parasol با نام تجاری جدید ، نورپردازی را به نوعی تعریف می کند که می تواند چیزی بیش از یک شیء درخشان باشد. NI به طور خلاقانه با ترکیب یک آباژور و مشعل باغ ، NI ایستاده باهوش در کنار سالن های آفتاب در کنار استخر یا سایر مناطق در فضای باز ، از صبح تا شب. اختصاصی بودن انگشت شست و شوی انگشتی OTC (تاریک تک لمسی) به کاربران این امکان را می دهد تا با سهولت ، سطح روشنایی مورد نظر سیستم روشنایی 3 کانال را تنظیم کنند. NI همچنین یک درایور LED با ولتاژ 12 ولت کم را تولید می کند که گرمای بسیار کمی تولید می کند و منبع تغذیه ای با انرژی و کارآمد برای سیستم با بیش از 2000 عدد از LED های ولتاژ 0.1W را فراهم می کند.

نام پروژه : NI , نام طراحان : Terry Chow, نام مشتری : FOXCAT.

NI  چتر باغی و مشعل باغ بزرگ

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.