مجله طراحی
مجله طراحی
میز قهوه

1x3

میز قهوه 1x3 با در هم آمیختن پازل های بررو الهام گرفته است. این هر دو - یک تکه مبلمان و یک تیزر مغز است. تمام قطعات بدون نیاز به وسایل ثابت در کنار هم می مانند. اصل انسداد شامل حرکات کشویی فقط یک فرایند مونتاژ سریع و ساخت 1x3 مناسب برای تغییر مکرر مکان است. سطح دشواری بستگی به مهارت و مهارت ندارد بلکه بیشتر به بینایی مکانی بستگی دارد. در صورت نیاز کاربر به راهنمایی ، دستورالعمل ارائه می شود. نام - 1x3 یک عبارت ریاضی است که منطق ساختار چوبی را نشان می دهد - یک نوع عنصر ، سه قطعه از آن.

نام پروژه : 1x3, نام طراحان : Petar Zaharinov, نام مشتری : PRAKTRIK.

1x3 میز قهوه

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.