مجله طراحی
مجله طراحی
رمان

180º North East

رمان "180º شمال شرقی" روایتی 90 هزار کلمه ای است که ماجراجویانه است. این داستان واقعی سفر دانیل كاتچر را كه در پاییز سال 2009 در 24 سالگی از طریق استرالیا ، آسیا ، كانادا و اسكاندیناوی انجام شده است می گوید. ، عکس ها ، نقشه ها ، متن بیان و فیلم بیانگر کمک می کند تا خواننده را در این ماجرا غوطه ور سازد و احساس بهتری از تجربه شخصی نویسنده بگذارد.

نام پروژه : 180º North East, نام طراحان : Daniel Kutcher, نام مشتری : Daniel Kutcher.

180º North East رمان

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.