مجله طراحی
مجله طراحی
چتر باغی و مشعل باغ بزرگ

NI

چتر باغی و مشعل باغ بزرگ NI Parasol با نام تجاری جدید ، نورپردازی را به نوعی تعریف می کند که می تواند چیزی بیش از یک شیء درخشان باشد. NI به طور خلاقانه با ترکیب یک آباژور و مشعل باغ ، NI ایستاده باهوش در کنار سالن های آفتاب در کنار استخر یا سایر مناطق در فضای باز ، از صبح تا شب. اختصاصی بودن انگشت شست و شوی انگشتی OTC (تاریک تک لمسی) به کاربران این امکان را می دهد تا با سهولت ، سطح روشنایی مورد نظر سیستم روشنایی 3 کانال را تنظیم کنند. NI همچنین یک درایور LED با ولتاژ 12 ولت کم را تولید می کند که گرمای بسیار کمی تولید می کند و منبع تغذیه ای با انرژی و کارآمد برای سیستم با بیش از 2000 عدد از LED های ولتاژ 0.1W را فراهم می کند.

نام پروژه : NI , نام طراحان : Terry Chow, نام مشتری : FOXCAT.

NI  چتر باغی و مشعل باغ بزرگ

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.