مجله طراحی
مجله طراحی
نگهدارنده چاقو

Only Right Here

نگهدارنده چاقو از قرن دوازدهم میلادی ، نخستین گاوبازها به عنوان یک عمل یا یک دیدنی عمومی ثبت می شدند. امروزه بیداری هوشیاری مردم نشانه ای از ارزیابی کلی جهانی است که ما درگیر ذات الهی هستیم ، ما یک کل هستیم. "فقط درست در اینجا" نمادی از دوره جدید است که در آن انقراض فعالیت های تهاجمی وجود خواهد داشت ، تجسم در آنچه که زمانی یک جشن فرهنگی بود ، و یک گام بزرگ تکاملی در یک سطح اومانیستی است.

نام پروژه : Only Right Here, نام طراحان : Alan Saga, نام مشتری : Alan Saga.

Only Right Here نگهدارنده چاقو

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.