مجله طراحی
مجله طراحی
تقویم

NISSAN Calendar 2013

تقویم هر سال نیسان تقویمی را با عنوان برچسب مارک خود "هیجان بر خلاف هر شخص دیگری" تولید می کند. نسخه سال 2013 پرشده از ایده ها و تصاویر چشم نواز و منحصر به فرد به عنوان نتیجه همکاری با یک هنرمند نقاشی "SAORI KANDA". تمام تصاویر موجود در تقویم آثار SAORI KANDA هنرمند رقص نقاشی است. او الهام بخش خود را با استفاده از وسیله نقلیه نیسان در نقاشی های خود که مستقیماً روی پرده افقی قرار گرفته در استودیو کشیده شده بود ، مجسم کرد.

نام پروژه : NISSAN Calendar 2013, نام طراحان : E-graphics communications, نام مشتری : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN Calendar 2013 تقویم

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.