مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه حمام

CATINO

مجموعه حمام CATINO از میل به شکل دادن به یک فکر متولد می شود. این مجموعه اشعار زندگی روزمره را از طریق عناصر ساده تداعی می کند ، که آرکیپت های موجود تخیل ما را به روشی معاصر تفسیر می کنند. این پیشنهاد بازگشت به محیطی از گرما و استحکام ، از طریق استفاده از چوب های طبیعی ، ساخته شده از جامد و مونتاژ شده برای ماندگاری است.

نام پروژه : CATINO, نام طراحان : Emanuele Pangrazi, نام مشتری : Disegno Ceramica.

CATINO مجموعه حمام

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.