مجله طراحی
مجله طراحی
مبلمان هنری عمومی شهری

Eye of Ra'

مبلمان هنری عمومی شهری آرمان این طرح ادغام تاریخ مصر باستان با روش شناسی آینده نگر طراحی است. این یک ترجمه تحت اللفظی از نمادین ترین ابزار مذهبی مصری است به شکلی روان از مبلمان خیابانی که ویژگی های سبک روان را وام می گیرد که در آن از هیچ شکل و طراحی خاصی حمایت نمی شود. چشم نماینده همتایان زن و مرد در پرورش خدا ره است. مبلمان خیابانی از این رو با طرحی محکم و سمبل مردانگی و قدرت ارائه شده است ، در حالی که ظاهر خمیده آن زنانه و لطافت را به تصویر می کشد.

نام پروژه : Eye of Ra', نام طراحان : Dalia Sadany, نام مشتری : Dezines , Dalia Sadany Creations.

Eye of Ra' مبلمان هنری عمومی شهری

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.