مجله طراحی
مجله طراحی
کیس لپ تاپ

Olga

کیس لپ تاپ کیس لپ تاپ با بند خاص و سیستم پرونده دیگر ویژه. برای مواد من چرم بازیافت شده را گرفتم. چندین رنگ وجود دارد که هر کس می تواند خودش را انتخاب کند. هدف من این بود که موارد ساده و جالب و جالب را برای لپ تاپ انجام دهم که در آن به راحتی سیستم مراقبتی تعقیب شده است و در صورتی که مجبور شوید با خود مکزیکی از قبیل Macbook Pro و Ipad یا Mini Ipad داشته باشید ، می توانید پرونده دیگری را ببندید. می توانید با خود چتر یا روزنامه تهیه کنید. به راحتی مورد برای هر روز تقاضا.

نام پروژه : Olga, نام طراحان : Ari Korolainen, نام مشتری : Private Case.

Olga کیس لپ تاپ

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.