مجله طراحی
مجله طراحی
کیس لپ تاپ

Olga

کیس لپ تاپ کیس لپ تاپ با بند خاص و سیستم پرونده دیگر ویژه. برای مواد من چرم بازیافت شده را گرفتم. چندین رنگ وجود دارد که هر کس می تواند خودش را انتخاب کند. هدف من این بود که موارد ساده و جالب و جالب را برای لپ تاپ انجام دهم که در آن به راحتی سیستم مراقبتی تعقیب شده است و در صورتی که مجبور شوید با خود مکزیکی از قبیل Macbook Pro و Ipad یا Mini Ipad داشته باشید ، می توانید پرونده دیگری را ببندید. می توانید با خود چتر یا روزنامه تهیه کنید. به راحتی مورد برای هر روز تقاضا.

نام پروژه : Olga, نام طراحان : Ari Korolainen, نام مشتری : Private Case.

Olga کیس لپ تاپ

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.