مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی بار

Barcycling Chair

صندلی بار نوار دوچرخه سواری یک صندلی نوار است که با طراحی فضاهای ورزشی طراحی شده است. با تشکر از زین دوچرخه و پدال دوچرخه ، با استفاده از تصویر پویایی روی صندلی میله توجه می کند. .برخی نرمی از پلی اورتان ، چرم طبیعی و کیفیت دوخت دست ، نماد دوام است. بر خلاف صندلی نوار استاندارد که جای پاها را نمی توان تغییر داد ، بارکچرخه سواری باعث می شود تا صندلی های متغیر با نگه داشتن پدال ها در مکان های مختلف. این امکان را طولانی تر و راحت می کند نشسته

نام پروژه : Barcycling Chair, نام طراحان : Ayhan Güneri, نام مشتری : AYHAN GUNERI ARCHITECTS.

Barcycling Chair صندلی بار

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.