مجله طراحی
مجله طراحی
نوار موسیقی زنده

Lido Cafe

نوار موسیقی زنده طبقه اول تجربه ای در زیر آب و طبقه دوم تجربه بالای آب است. تجربه زیر آب شامل یک اندام نور به عنوان پس زمینه صحنه ، DMX LED پشت چراغ شیشه ای در مقیاس ماهی پرشده ماهی ، فانوس ابریشم LED DMX به شکل ماهی ، مخازن ماهی در دهانه های پنجره است و کل فضای آن با چراغ های اثر H2O روشن می شود. در طبقه دوم ، نوارهای عمودی نازک آینه در فاصله های تصادفی در دیواره نقاشی دیواری جنگلی تعبیه شده است. چراغ های لیزر و حرکت در نوارهای آینه منعکس شده و حس حرکت را اغراق می کند و در عین حال نور خورشید را از میان درختان نیز نشان می دهد

نام پروژه : Lido Cafe, نام طراحان : Mario J Lotti, نام مشتری : MLA Development Corporation.

Lido Cafe نوار موسیقی زنده

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.