مجله طراحی
مجله طراحی
نوار موسیقی زنده

Lido Cafe

نوار موسیقی زنده طبقه اول تجربه ای در زیر آب و طبقه دوم تجربه بالای آب است. تجربه زیر آب شامل یک اندام نور به عنوان پس زمینه صحنه ، DMX LED پشت چراغ شیشه ای در مقیاس ماهی پرشده ماهی ، فانوس ابریشم LED DMX به شکل ماهی ، مخازن ماهی در دهانه های پنجره است و کل فضای آن با چراغ های اثر H2O روشن می شود. در طبقه دوم ، نوارهای عمودی نازک آینه در فاصله های تصادفی در دیواره نقاشی دیواری جنگلی تعبیه شده است. چراغ های لیزر و حرکت در نوارهای آینه منعکس شده و حس حرکت را اغراق می کند و در عین حال نور خورشید را از میان درختان نیز نشان می دهد

نام پروژه : Lido Cafe, نام طراحان : Mario J Lotti, نام مشتری : MLA Development Corporation.

Lido Cafe نوار موسیقی زنده

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.