مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی چند منظوره

charchoob

صندلی چند منظوره فرم مکعب محصول از همه جهات آن را ثابت و متعادل نگه می دارد. علاوه بر این ، سه راه استفاده از محصول در آداب و رسوم رسمی ، غیررسمی و دوستانه تنها با چرخش 90 درجه از صندلی ها امکان پذیر است. این محصول به گونه ای طراحی شده است که با در نظر گرفتن کلیه جنبه های عملکردی آن ، تا حد امکان (4 کیلو گرم) نگه داشته شود. این هدف با انتخاب مواد سبک وزن و فریم های مخصوص هالووین به دست آمده است تا وزن محصول تا حد ممکن کم شود.

نام پروژه : charchoob, نام طراحان : Arash Shojaei, نام مشتری : Arshida.

charchoob صندلی چند منظوره

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.