مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی چند منظوره

charchoob

صندلی چند منظوره فرم مکعب محصول از همه جهات آن را ثابت و متعادل نگه می دارد. علاوه بر این ، سه راه استفاده از محصول در آداب و رسوم رسمی ، غیررسمی و دوستانه تنها با چرخش 90 درجه از صندلی ها امکان پذیر است. این محصول به گونه ای طراحی شده است که با در نظر گرفتن کلیه جنبه های عملکردی آن ، تا حد امکان (4 کیلو گرم) نگه داشته شود. این هدف با انتخاب مواد سبک وزن و فریم های مخصوص هالووین به دست آمده است تا وزن محصول تا حد ممکن کم شود.

نام پروژه : charchoob, نام طراحان : Arash Shojaei, نام مشتری : Arshida.

charchoob صندلی چند منظوره

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.