مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران چینی

Pekin Kaku

رستوران چینی مرمت و بازسازی جدید رستوران پکن-کاکو تفسیری مجذوب از آنچه می تواند یک رستوران به سبک پکن باشد ، ارائه می دهد و طرح سنتی و زیبایی تزئینی را به نفع معماری ساده تر رد می کند. این سقف دارای یک Red Aurora است که با استفاده از پرده های رشته ای به طول 80 متر ایجاد شده است ، در حالی که دیوارها در آجرهای سنتی تیره شانگهای درمان می شوند. عناصر فرهنگی از میراث هزاره چینی از جمله جنگجویان ترااکوتا ، خرگوش سرخ و سرامیک های چینی در یک نمایشگر مینیمالیستی برجسته شد و یک رویکرد متضاد برای عناصر تزئینی ارائه داد.

رستوران ژاپنی

Moritomi

رستوران ژاپنی نقل مکان از Moritomi ، رستوران ارائه غذاهای ژاپنی ، در کنار میراث جهانی قلعه Himeji به بررسی روابط بین مادیات ، شکل و تفسیر معماری سنتی است. در فضای جدید سعی شده است الگوی استحکامات قلعه قلعه در مواد مختلفی از جمله سنگهای زبر و جلا ، فولاد روکش شده با اکسید سیاه و تشک های تاتامی باز تولید شود. کف ساخته شده در شن های کوچک با پوشش رزین نشان دهنده قشر قلعه است. دو رنگ ، سفید و سیاه ، مانند آب از بیرون جریان دارد و با عبور از مشبک چوبی تزئین شده درب ورودی ، به سالن پذیرایی می رسد.

مجسمه عمومی

Bubble Forest

مجسمه عمومی Bubble Forest یک مجسمه عمومی است که از فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر اسید ساخته شده است. با لامپ های LED قابل برنامه ریزی RGB روشن شده است که مجسمه را قادر می سازد هنگام غروب خورشید دچار دگردیسی تماشایی شود. به عنوان بازتاب توانایی گیاهان در تولید اکسیژن ایجاد شد. جنگل عنوان شامل 18 ساقه / تنه استیل است که با تاج هایی به شکل سازه های کروی که نمایانگر یک حباب هوا است ، به پایان رسیده است. جنگل حباب به گیاهان زمینی و همچنین به آنچه از ته دریاچه ها ، دریاها و اقیانوس ها شناخته شده است اشاره دارد.

اقامتگاه خانوادگی

Sleeve House

اقامتگاه خانوادگی این خانه واقعاً بی نظیر توسط معمار و دانشمند برجسته آدام دایم طراحی شده و اخیراً در مسابقه سال ساخت ساختمان سال معماران آمریکایی-معماران مقام دوم را به دست آورد. خانه 3-BR / 2.5 حمام در چمنزارهای روباز و روتختی قرار گرفته است ، در محیطی که خصوصیات آن را حفظ می کند ، و همچنین نمای چشمگیر دره و کوه. همانطور که عملی است ، ساختار به صورت نمودار به صورت دو جلد مانند آستین تقاطع درک شده است. نمای چوب پایدار با روکش چرمی ، بافتی خشن و آب و هوا را به خانه می دهد ، تفسیری مجدد از انبارهای قدیمی در دره هادسون.

چمدان پایداری

Rhita

چمدان پایداری مونتاژ و جداسازی قطعات با هدف پایداری طراحی شده است. با طراحی سیستم ساختاری لولا نوآورانه ، 70 درصد قطعات کاهش یافته اند ، هیچ چسب و یا پرچ برای تثبیت ، عدم دوخت روکش داخلی وجود ندارد ، که این امر باعث آسان تر شدن تعمیر می شود و کم شدن 33 درصد از حجم بار ، درنهایت چمدان را تمدید می کند چرخه زندگی. برای شخصی سازی چمدان خود یا تعویض قطعات ، امکان تهیه چمدان های برگشتی به مرکز تعمیر مورد نیاز ، کلیه قطعات قابل خرید نیست و باعث صرفه جویی در وقت و کاهش ردپای کربن می شود.

صندلی فلزی در فضای باز

Tomeo

صندلی فلزی در فضای باز در دهه 60 ، طراحان بینایی اولین مبلمان پلاستیکی را توسعه دادند. استعداد طراحان همراه با تطبیق پذیری ماده باعث ضرورت آن شد. هم طراحان و هم مصرف کنندگان به آن معتاد شدند. امروز خطرات زیست محیطی آن را می شناسیم. هنوز تراس های رستوران مملو از صندلی های پلاستیکی است. دلیل این امر این است که بازار جایگزین کمی دارد. دنیای طراحی با تولیدکنندگان مبلمان فلزی کاملاً پرجمعیت است ، حتی گاهی اوقات طرحهای منتشر شده از اواخر قرن نوزدهم را منتشر می کند ... در اینجا تولد Tomeo به وجود می آید: یک صندلی استیل مدرن ، سبک و پشته.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.