مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ

Hitotaba

لامپ طراحی شده توسط شین آسانو با پیش زمینه در طراحی گرافیک ، Sen یک مجموعه 6 تکه از مبلمان فلزی است که خطوط 2D را به اشکال سه بعدی تبدیل می کند. هر قطعه از جمله "لامپ hitotaba" با خطوطی ساخته شده است که بیش از حد به حداقل می رسد تا شکل و عملکرد را در طیف وسیعی از برنامه ها بیان کند ، با الهام از منابع منحصر به فرد مانند صنایع دستی سنتی و الگوهای ژاپنی. لامپ هیتوتابا از منظره مناظر ژاپنی الهام گرفته شده است که در آن بسته های کاه برنج در پایین آویزان شده اند تا پس از برداشت محصول خشک شوند.

نام پروژه : Hitotaba, نام طراحان : Shinn Asano, نام مشتری : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Hitotaba لامپ

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.