مجله طراحی
مجله طراحی
قابل تنظیم همه در یک کامپیوتر

BENT

قابل تنظیم همه در یک کامپیوتر طراحی شده با اصل شخصی سازی انبوه ، برآورده کردن نیازهای کاربر به روشی بهتر در محدودیت های تولید انبوه. چالش اصلی در این پروژه ارائه طرحی بود که نیازهای مختلف چهار گروه کاربر را در محدودیت های تولید انبوه برآورده کند. موارد مورد نیاز اصلی شخصی سازی شده برای تمایز محصول برای این گروه های کاربر تعریف شده و مورد استفاده قرار می گیرند: 1.screen sharing2 تنظیم صفحه تنظیم ارتفاع 3. ترکیب کلید ماشین حساب. یک ماژول صفحه نمایش ثانویه قابل تنظیم به عنوان یک راه حل متصل شده و یک ترکیب منحصر به فرد برای صفحه کلید-ماشین حساب قابل تنظیم است.

نام پروژه : BENT, نام طراحان : Vestel ID Team, نام مشتری : Vestel Electronics Co..

BENT قابل تنظیم همه در یک کامپیوتر

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.