مجله طراحی
مجله طراحی
کافه

Perception

کافه این کافه کوچک احساس چوبی و گرم در گوشه ای از چهارراه در محله ای آرام قرار دارد. منطقه آماده سازی باز باز ، تجربه ای تمیز و گسترده از عملکرد باریستا را برای بازدیدکنندگان در هر مکان ، صندلی بار یا میز میز در یک کافه ایجاد می کند. شی سقفی به نام "Shading tree" از پشت منطقه آماده سازی شروع می شود و منطقه مشتری را می پوشاند تا فضای کل این کافه را ایجاد کند. این یک اثر فضایی غیرمعمول به بازدیدکنندگان می بخشد و همچنین به واسطه ای برای افرادی تبدیل می شود که می خواهند با قهوه مزه دار شوند.

نام پروژه : Perception, نام طراحان : Haejun Jung, نام مشتری : Perception.

Perception کافه

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.