مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ کار

Pluto

لامپ کار پلوتو تمرکز خود را به طور کامل بر روی سبک نگه می دارد. استوانه جمع و جور ، آیرودینامیکی آن توسط یک دسته ظریف که روی یک پایه سه پایه زاویه دار قرار گرفته است ، چرخانده می شود و موقعیت با نور نرم اما متمرکز شده را با دقت بیشتری آسان می کند. شکل آن از تلسکوپها الهام گرفته شده است ، اما در عوض به جای ستاره ها به دنبال تمرکز روی زمین است. با استفاده از چاپ سه بعدی با استفاده از پلاستیک های مبتنی بر ذرت ، این محصول منحصر به فرد است ، نه تنها برای استفاده از چاپگرهای سه بعدی به روشی صنعتی ، بلکه سازگار با محیط زیست.

نام پروژه : Pluto, نام طراحان : Heitor Lobo Campos, نام مشتری : Gantri.

Pluto لامپ کار

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.