مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی اداری

Yuli Design Studio

طراحی داخلی اداری همیشه تعداد زیادی تابلوی علائم کثیف در جهت های عمودی ، افقی و جانبی در خیابان ها وجود دارند که جلوه های معماری واقعی را مسدود می کنند. این اصطلاحات چگونگی تعریف مجدد تابلوهای نشانه را برای بهبود و به روزرسانی تأثیرات چنین کالاهای تزئینی در فضای باز در نظر بگیرید. نکته طراحی داخلی ، تجزیه طرح قبلی است. نورپردازی طبیعی معرفی شده است. یک شیروانی توسط فضای بلند ساخته شده است. جایی که پله ها تغییر کرده است. تغییر مکان در پله ها ، زمان حرکت عمودی را کاهش می دهد. این امکان جدیدی را خارج از محدوده های قدیمی ایجاد می کند.

نام پروژه : Yuli Design Studio, نام طراحان : Chiung Hui Fu, نام مشتری : YULI DESIGN .

Yuli Design Studio طراحی داخلی اداری

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.