مجله طراحی
مجله طراحی
دفتر فروش

The Curtain

دفتر فروش طراحی این پروژه یک رویکرد منحصر به فرد برای استفاده از فلز مش به عنوان راه حل برای اهداف عملی و زیبایی شناسی دارد. فلز مش شفاف ، لایه ای از پرده ایجاد می کند که می تواند مرز فضای داخلی و فضای باز - فضای خاکستری را محو کند. عمق فضای ایجاد شده توسط پرده شفاف ، سطح بالایی از کیفیت فضایی را ایجاد می کند. فولاد ضد زنگ جلا فلز مش در شرایط آب و هوایی مختلف و دوره های مختلف روز متفاوت است. بازتاب و شفاف مش با چشم انداز زیبا فضای ZEN به سبک چینی را ایجاد می کند.

نام پروژه : The Curtain, نام طراحان : Qun Wen, نام مشتری : aoe.

The Curtain دفتر فروش

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.