مجله طراحی
مجله طراحی
آژانس املاک و مستغلات

The Float

آژانس املاک و مستغلات ما در این پروژه معماری ، داخلی و منظر را طراحی می کنیم. پرونده "آژانس املاک و مستغلات" است ، نام املاک و مستغلات [ویلای آسمان] است ، بنابراین مفهوم را با نام پرونده به عنوان نقطه شروع تصور کنید. و این پروژه در مرکز شهر Xiamen واقع شده است ، شرایط اطراف پایه نامطلوب است ، آپارتمان های قدیمی و سایت ساخت و ساز وجود دارد ، در مقابل یک مدرسه است ، هیچ منظره ای در آن احاطه نشده است. در پایان ، با مفهوم [Float] ، مرکز فروش را به ارتفاع 2F بکشید و منظره شخصی خود ، استخر در سطح پشته ایجاد کنید ، بنابراین مرکز فروش دوست دارد که در آب شناور باشد و بازدید کنندگان از وسعت زمین های بزرگ عبور کنند. حوضچه ، و در طبقه همکف دفتر فروش ، به پله های پشتی بروید و به سالن فروش بروید. ساخت و ساز از سازه های فلزی است ، طراحی ساختمان و طراحی داخلی به دنبال ادغام و وحدت در تکنیک هستند.

نام پروژه : The Float, نام طراحان : Kris Lin, نام مشتری : YONG NIAN Real Estate Development Company Limited.

The Float آژانس املاک و مستغلات

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.