مجله طراحی
مجله طراحی
دفتر فروش

The Curtain

دفتر فروش طراحی این پروژه یک رویکرد منحصر به فرد برای استفاده از فلز مش به عنوان راه حل برای اهداف عملی و زیبایی شناسی دارد. فلز مش شفاف ، لایه ای از پرده ایجاد می کند که می تواند مرز فضای داخلی و فضای باز - فضای خاکستری را محو کند. عمق فضای ایجاد شده توسط پرده شفاف ، سطح بالایی از کیفیت فضایی را ایجاد می کند. فولاد ضد زنگ جلا فلز مش در شرایط آب و هوایی مختلف و دوره های مختلف روز متفاوت است. بازتاب و شفاف مش با چشم انداز زیبا فضای ZEN به سبک چینی را ایجاد می کند.

نام پروژه : The Curtain, نام طراحان : Qun Wen, نام مشتری : aoe.

The Curtain دفتر فروش

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.