مجله طراحی
مجله طراحی
پوشش جلد آلبوم

Haezer

پوشش جلد آلبوم هایزر به دلیل صدای باس مستحکم ، شکست های حماسی با جلوه های خوب جلا شناخته شده است. این نوع صدا است که به عنوان موسیقی رقص مستقیم به جلو منتقل می شود ، اما با بازرسی دقیق تر یا گوش دادن به شما می توانید چندین لایه فرکانس را در محصول نهایی کشف کنید. برای مفهوم خلاق و اجرای چالش ، شبیه سازی تجربه صوتی معروف به هایزر بود. سبک کارهای هنری اصلاً سبک موسیقی رقص معمولی نیست ، از این رو هائزر را یک ژانر خاص خود قرار می دهد.

نام پروژه : Haezer , نام طراحان : Chris Slabber, نام مشتری : CS Design & Illustration.

Haezer  پوشش جلد آلبوم

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.