مجله طراحی
مجله طراحی
برچسب شراب و بسته های گازدار

Il Mosnel QdE 2012

برچسب شراب و بسته های گازدار دقیقاً همانطور که دریاچه ایسه در سواحل فرانسیساکورتا پاشیده می شود ، شراب گازدار نیز لبه های یک لیوان را مرطوب می کند. این مفهوم یک گرافیک مجدد در مورد شکل دریاچه است و تمام توان یک بطری Reserve را که در یک لیوان کریستالی ریخته می شود بیان می کند. یک برچسب زیبا و پر جنب و جوش ، متعادل در گرافیک و رنگ های خود ، یک راه حل جسورانه با پلی پروپیلن شفاف و چاپ طلای فویل کاملاً داغ است تا احساسات جدیدی به شما بخشد. ریختن شراب روی جعبه ، جایی که گرافیک ها در اطراف بسته قرار می گیرند ، تأکید می شود: ساده و تأثیرگذار که از دو عنصر "slive et tiroir" تشکیل شده است.

نام پروژه : Il Mosnel QdE 2012, نام طراحان : Laura Ferrario, نام مشتری : FERRARIODESIGN.

Il Mosnel QdE 2012 برچسب شراب و بسته های گازدار

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.