مجله طراحی
مجله طراحی
دفتر فروش

The Curtain

دفتر فروش طراحی این پروژه یک رویکرد منحصر به فرد برای استفاده از فلز مش به عنوان راه حل برای اهداف عملی و زیبایی شناسی دارد. فلز مش شفاف ، لایه ای از پرده ایجاد می کند که می تواند مرز فضای داخلی و فضای باز - فضای خاکستری را محو کند. عمق فضای ایجاد شده توسط پرده شفاف ، سطح بالایی از کیفیت فضایی را ایجاد می کند. فولاد ضد زنگ جلا فلز مش در شرایط آب و هوایی مختلف و دوره های مختلف روز متفاوت است. بازتاب و شفاف مش با چشم انداز زیبا فضای ZEN به سبک چینی را ایجاد می کند.

نام پروژه : The Curtain, نام طراحان : Qun Wen, نام مشتری : aoe.

The Curtain دفتر فروش

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.