مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ کم نور

Sky

لامپ کم نور نوری که به نظر می رسد شناور است. یک دیسک باریک و سبک چند سانتی متر زیر سقف نصب شده است. این مفهوم طراحی است که توسط Sky به دست آمده است. Sky جلوه ای بصری ایجاد می کند که باعث می شود تا خانه ها در 5 سانتی متر از سقف به حالت تعلیق درآیند ، این نور را به سبک شخصی و متفاوت می بخشد. به دلیل کارایی بالا ، Sky مناسب برای تابش از سقف های بلند است. با این حال ، طراحی تمیز و خالص آن اجازه می دهد تا آن را به عنوان گزینه ای عالی برای روشنایی هر نوع طراحی داخلی که مایل به انتقال حداقل لمس هستند ، در نظر گرفته شود. در آخر ، طراحی و عملکرد ، با هم.

نام پروژه : Sky, نام طراحان : Rubén Saldaña Acle, نام مشتری : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Sky لامپ کم نور

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.