مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ کم نور

Sky

لامپ کم نور نوری که به نظر می رسد شناور است. یک دیسک باریک و سبک چند سانتی متر زیر سقف نصب شده است. این مفهوم طراحی است که توسط Sky به دست آمده است. Sky جلوه ای بصری ایجاد می کند که باعث می شود تا خانه ها در 5 سانتی متر از سقف به حالت تعلیق درآیند ، این نور را به سبک شخصی و متفاوت می بخشد. به دلیل کارایی بالا ، Sky مناسب برای تابش از سقف های بلند است. با این حال ، طراحی تمیز و خالص آن اجازه می دهد تا آن را به عنوان گزینه ای عالی برای روشنایی هر نوع طراحی داخلی که مایل به انتقال حداقل لمس هستند ، در نظر گرفته شود. در آخر ، طراحی و عملکرد ، با هم.

نام پروژه : Sky, نام طراحان : Rubén Saldaña Acle, نام مشتری : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Sky لامپ کم نور

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.