مجله طراحی
مجله طراحی
تجاری و اداری

Sina Complex

تجاری و اداری در طرح ، پروژه کار خود را توسط ریه تنفسی که با هوای آزاد در تماس بوده و از پوشش گیاهی فیلتر هوا نیز برخوردار است ، آغاز کرد و تلاش شد این روند در کل سری ها ادامه یابد. همچنین مکانهایی در ارتفاعات مختلف برای تماشای شهر ایجاد شده است. این مکانها در محاصره پوسته ها (پوشش گیاهی و طرح ها) قرار گرفته اند و کاملاً ، یک منظره فیلتر شده توسط این عناصر را برای مخاطب اعم از داخل و خارج برای کاهش شدت آلودگی جسمی و بینایی ارائه می دهد.

نام پروژه : Sina Complex, نام طراحان : Mahdi Mahdavi,Babak Ahangar Azizi, نام مشتری : Towseeh Sina Company .

Sina Complex تجاری و اداری

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.