مجله طراحی
مجله طراحی
تجاری و اداری

Sina Complex

تجاری و اداری در طرح ، پروژه کار خود را توسط ریه تنفسی که با هوای آزاد در تماس بوده و از پوشش گیاهی فیلتر هوا نیز برخوردار است ، آغاز کرد و تلاش شد این روند در کل سری ها ادامه یابد. همچنین مکانهایی در ارتفاعات مختلف برای تماشای شهر ایجاد شده است. این مکانها در محاصره پوسته ها (پوشش گیاهی و طرح ها) قرار گرفته اند و کاملاً ، یک منظره فیلتر شده توسط این عناصر را برای مخاطب اعم از داخل و خارج برای کاهش شدت آلودگی جسمی و بینایی ارائه می دهد.

نام پروژه : Sina Complex, نام طراحان : Mahdi Mahdavi,Babak Ahangar Azizi, نام مشتری : Towseeh Sina Company .

Sina Complex تجاری و اداری

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.