مجله طراحی
مجله طراحی
تجاری و اداری

Sina Complex

تجاری و اداری در طرح ، پروژه کار خود را توسط ریه تنفسی که با هوای آزاد در تماس بوده و از پوشش گیاهی فیلتر هوا نیز برخوردار است ، آغاز کرد و تلاش شد این روند در کل سری ها ادامه یابد. همچنین مکانهایی در ارتفاعات مختلف برای تماشای شهر ایجاد شده است. این مکانها در محاصره پوسته ها (پوشش گیاهی و طرح ها) قرار گرفته اند و کاملاً ، یک منظره فیلتر شده توسط این عناصر را برای مخاطب اعم از داخل و خارج برای کاهش شدت آلودگی جسمی و بینایی ارائه می دهد.

نام پروژه : Sina Complex, نام طراحان : Mahdi Mahdavi,Babak Ahangar Azizi, نام مشتری : Towseeh Sina Company .

Sina Complex تجاری و اداری

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.