مجله طراحی
مجله طراحی
تجاری و اداری

Sina Complex

تجاری و اداری در طرح ، پروژه کار خود را توسط ریه تنفسی که با هوای آزاد در تماس بوده و از پوشش گیاهی فیلتر هوا نیز برخوردار است ، آغاز کرد و تلاش شد این روند در کل سری ها ادامه یابد. همچنین مکانهایی در ارتفاعات مختلف برای تماشای شهر ایجاد شده است. این مکانها در محاصره پوسته ها (پوشش گیاهی و طرح ها) قرار گرفته اند و کاملاً ، یک منظره فیلتر شده توسط این عناصر را برای مخاطب اعم از داخل و خارج برای کاهش شدت آلودگی جسمی و بینایی ارائه می دهد.

نام پروژه : Sina Complex, نام طراحان : Mahdi Mahdavi,Babak Ahangar Azizi, نام مشتری : Towseeh Sina Company .

Sina Complex تجاری و اداری

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.