مجله طراحی
مجله طراحی
دستگاه قابل تبدیل برای آموزش

Pupil 108

دستگاه قابل تبدیل برای آموزش دانش آموز 108: مقرون به صرفه ترین ویندوز 8 قابل تبدیل برای آموزش است. یک رابط کاربری جدید و یک تجربه کاملاً جدید در یادگیری. دانش آموز 108 برای بهبود عملکرد در آموزش ، دنیای تبلت و لپ تاپ را با هم جابجا می کند و میان این دو تغییر می کند. ویندوز 8 امکانات یادگیری جدیدی را باز می کند و به دانشجویان این امکان را می دهد تا از ویژگی صفحه لمسی و برنامه های بی شماری استفاده کامل کنند. بخشی از راه حل های آموزش اینتل ، دانش آموز 108 مقرون به صرفه ترین و مناسب ترین راه حل برای کلاس های درس در سراسر جهان است.

نام پروژه : Pupil 108, نام طراحان : Jp Inspiring Knowledge, نام مشتری : JP - inspiring knowledge.

Pupil 108 دستگاه قابل تبدیل برای آموزش

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.