مجله طراحی
مجله طراحی
برنامه های ساعت

genuse

برنامه های ساعت Tritime، Fortime، Timegrid، Timinus، Timechart، Timenine مجموعه ای از برنامه های ساعت هستند که بطور خاص برای دستگاه من Watch ساخته شده اند. برنامه ها در طراحی اصلی ، ساده و زیبایی شناسی هستند ، از قومیت های آینده از طریق سبک علمی تخیلی و کسب و کار دیجیتال. کلیه گرافیک های ساعتهای تماشایی در 9 رنگ موجود است - متناسب با مجموعه رنگهای I Watch. اکنون یک لحظه عالی برای یک روش جدید برای نشان دادن ، خواندن و درک روزگار ما است. www.genuse.eu

نام پروژه : genuse, نام طراحان : Albert Salamon, نام مشتری : genuse.

genuse برنامه های ساعت

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.