مجله طراحی
مجله طراحی
برنامه های ساعت

genuse

برنامه های ساعت Tritime، Fortime، Timegrid، Timinus، Timechart، Timenine مجموعه ای از برنامه های ساعت هستند که بطور خاص برای دستگاه من Watch ساخته شده اند. برنامه ها در طراحی اصلی ، ساده و زیبایی شناسی هستند ، از قومیت های آینده از طریق سبک علمی تخیلی و کسب و کار دیجیتال. کلیه گرافیک های ساعتهای تماشایی در 9 رنگ موجود است - متناسب با مجموعه رنگهای I Watch. اکنون یک لحظه عالی برای یک روش جدید برای نشان دادن ، خواندن و درک روزگار ما است. www.genuse.eu

نام پروژه : genuse, نام طراحان : Albert Salamon, نام مشتری : genuse.

genuse برنامه های ساعت

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.