مجله طراحی
مجله طراحی
فضای هنری

Surely

فضای هنری این یک هنر است ، گاه به گاه و خرده فروشی همه در یک فضا با هم ترکیب می شوند. از آنجا که این معماری که یک کارخانه تولید قلاب جانبی کشور است ، کار می کند. کل ساختمان ، بافت شفاف دیوار را حفظ می کند ، به عنوان یک بافت لایه ای فضا ، تضاد متفاوتی با خارج ایجاد می کند ، همچنین یک تجربه فضایی را ایجاد می کند. دکوراسیون بیش از حد سخت را رها کنید ، از برخی دکوراسیون نرم برای نمایش استفاده کنید که احساس آرامش ایجاد می کند. تضاد بین ایجاد و مرحله اولیه برای توسعه پایدار فضا در آینده انعطاف پذیرتر است.

نام پروژه : Surely, نام طراحان : Michael Lam, نام مشتری : Surely.

Surely فضای هنری

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.