مجله طراحی
مجله طراحی
فضای لابی

Liantan Shi

فضای لابی با استفاده از شکل مجسمه ای بزرگ برای تغییر شکل فضا و ایجاد تمرکز بصری ابتدا یک سقف خمیده بزرگ را با یک چوب چوب در ارتفاع ورودی بسازید و یک پایه در انتهای منحنی ایجاد کنید. سپس در سمت راست ، ستون شافت را به بیضی تزئین می کنیم و سطح آن توسط سه گلبرگ نیلوفر آبی احاطه شده است. در تجربه بصری ، مانند "نیلوفر آبی" است که کل فضای لابی را حمل می کند.

نام پروژه : Liantan Shi, نام طراحان : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, نام مشتری : B.P.S design.

Liantan Shi فضای لابی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.