مجله طراحی
مجله طراحی
روشنایی

Capsule

روشنایی شکل لامپ کپسول شکل کپسول هایی را که در دنیای مدرن بسیار گسترده است تکرار می کند: داروها ، سازه های معماری ، سفینه های فضایی ، ترموزها ، لوله ها ، کپسول های زمانی که برای چندین دهه پیام ها را به فرزندان منتقل می کند. می تواند از دو نوع استاندارد و دراز باشد. لامپ ها در چندین رنگ با درجات مختلف شفافیت موجود هستند. گره زدن با طناب های نایلونی جلوه ای دست ساز را به لامپ اضافه می کند. شکل جهانی آن تعیین سادگی تولید و تولید انبوه بود. صرفه جویی در فرآیند تولید لامپ مهمترین مزیت آن است.

نام پروژه : Capsule, نام طراحان : Natalia Komarova, نام مشتری : Alter Ego Studio.

Capsule روشنایی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.