مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران و بار

WTC Effingut

رستوران و بار طراحان باید در طراحی رستوران ها با مفاهیم مختلفی آزمایش کنند که بتوانند مشتری را جذب کنند و با روندهای آینده در طراحی بتوانند تازه و جذاب باشند. استفاده غیر متداول از مواد یکی از این روشها برای نگه داشتن مشتریان در دکوراسیون است. Effingut یک برند مستقر در آبجو است که به این فکر اعتقاد دارد. استفاده غیر متعارف از قطعات موتور برای محیط ، مفهوم این رستوران است. این ارتباط بین احساسات جوانان را منتقل می کند و ترکیبی از زمینه محلی پونه و فرهنگ آبجو در آلمان است. پس زمینه نوار بازیافت جرقه ای نوار یکی دیگر از ویژگی های دکوراسیون است

نام پروژه : WTC Effingut, نام طراحان : Ketan Jawdekar, نام مشتری : Effingut Brewerkz Pvt. Ltd..

WTC Effingut رستوران و بار

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.