مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران و بار

Kopp

رستوران و بار طراحی رستوران باید برای مشتری جذاب باشد. فضای داخلی باید با روندهای آینده در طراحی ، تازه و جذاب باشد. استفاده غیر متداول از مواد یکی از راه های نگه داشتن مشتریان در دکوراسیون است. Kopp رستوران است که با این فکر طراحی شده است. Kopp به زبان محلی Goan به معنای یک لیوان نوشیدنی است. گرداب ایجاد شده توسط هم زدن نوشیدنی در لیوان به عنوان یک مفهوم در حالی که این پروژه را طراحی کرده بود تجسم شد. این فلسفه طراحی تکرار الگوهای تولید ماژول را به تصویر می کشد.

نام پروژه : Kopp, نام طراحان : Ketan Jawdekar, نام مشتری : Kopp.

Kopp رستوران و بار

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.