مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی هتل

Stories Container

طراحی داخلی هتل ظروف حمل بار به جاهای دیگر است. هتل مکان های استراحت را برای مسافران فراهم می کند. مکان استراحت گذرا چیزی است که آنها مشترک دارند. به همین دلیل از "ظرف" به عنوان مفهوم هتل استفاده کنید. هتل نه تنها یک مکان استراحت بلکه فضایی با شخصیت است. هر اتاق بیان و شخصیت خاص خود را دارد. بنابراین هشت مجموعه مختلف را به شرح زیر ایجاد کنید: Indulge، Evolve، WabiSabi، Shine Flower، Pantone، Fantasy، Journey و Ballerina. خانه پایدار نه تنها یک مکان استراحت بلکه یک ایستگاه تأمین روحیه شماست.

نام پروژه : Stories Container, نام طراحان : Chiung Hui Fu, نام مشتری : YULI DESIGN.

Stories Container طراحی داخلی هتل

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.