مجله طراحی
مجله طراحی
ساعت

Sorriso

ساعت ساعت "Sorriso" دوست دارد لبخند شما را ببیند! شما باید به این ساعت لبخند بزنید ، سپس لبخند شما اسکن می شود که دیافراگم باز می شود و صورت ساعت زمان را برای شما نشان می دهد. صفحه LCD که دست در آن قرار گرفته است ، به محض باز شدن دیافراگم ، تصاویر مختلفی را به شما نشان می دهد. همانطور که فهمیدید "Sorriso" شامل یک صفحه LCD و یک حسگر تشخیص لبخند و یک مکانیزم صفحه دیافراگمی است. شعار این ساعت: "در هر لحظه از زندگی خود شاد باشید".

نام پروژه : Sorriso, نام طراحان : Mehrdad Khorsandi, نام مشتری : Mehr Design.

Sorriso ساعت

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.