مجله طراحی
مجله طراحی
کتاب کشاورزی

Archives

کتاب کشاورزی این کتاب به بخش های کشاورزی ، معیشت مردم ، کشاورزی و حاشیه نشینی ، امور مالی و سیاست های کشاورزی طبقه بندی شده است. از طریق طرح طبقه بندی شده ، این کتاب بیشتر از نیاز زیبایی شناختی مردم پذیرایی می کند. برای نزدیکتر شدن به پرونده ، یک جلد کامل کتاب ضمیمه طراحی شده است. خوانندگان می توانند کتاب را پس از پاره کردن آن باز کنند. این درگیری باعث می شود خوانندگان روند باز کردن یک پرونده را تجربه کنند. علاوه بر این ، برخی از نمادهای کشاورزی قدیمی و زیبا مانند کد سوژو و برخی از چاپ و تصویر در سنین خاص مورد استفاده قرار می گیرند. آنها نوترکیبی بودند و در جلد کتاب ذکر شده اند.

نام پروژه : Archives, نام طراحان : Guang Ping Mo, نام مشتری : DONGDI DESIGN.

Archives کتاب کشاورزی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.