مجله طراحی
مجله طراحی
عکاسی پانوراما

Beauty of Nature

عکاسی پانوراما Beauty of Nature یک اثر عکاسی با چشم انداز با زاویه دید گسترده است. این اثر به عنوان شکل دیگری از فیلمبرداری ساخته شده است. عکاس می خواهد کار عکاسی را ارائه دهد که متفاوت از معمول است. تمرکز کار او بر ترکیب ، تن رنگ ، نورپردازی ، وضوح تصویر ، جسم جزئیات و زیبایی شناسی است. وی برای این کار از یک دوربین Canon 5D Mark III استفاده کرده و از لنزهای 16-35 میلی متر F2.8 LII استفاده کرده است. در مورد تنظیمات دوربین ، وی آن را بر روی 1/450 Sec ، F2.8 ، 35 میلی متر و ISO 1600h قرار داده است.

نام پروژه : Beauty of Nature, نام طراحان : Paulus Kristanto, نام مشتری : AIUEO Production.

Beauty of Nature عکاسی پانوراما

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.